Ulus Ambalaj

Karton Kutu İmalatı

Firmalara Özel Kutu tasarlıyor ve üretiyoruz. Ürünleriniz için baskılı veya ofset baskılı Kutuları üretiyoruz.
Karton kutu üretimi; Müşteri taleplerine göre yapılmaktadır. Üretim süreci karton kutunun tasarım, baskı, kesim ve modele göre gereksinimi var ise yapıştırma işlemleri ile gerçekleşir. Ürün kalınlığı içine konulacak malzemenin muhteviyatına göre seçilmektedir. Eğer e-ticaret yapan bir firmaysanız ve kargo ile ağır ürünlerin gönderimini yapmak istiyorsanız mutlaka kalın karton tercihi yapmalısınız. Karton kutu baskısı firmanızın kurumsal renklerine uyumlu olarak yapılır. CMYK baskılı olabileceği gibi ekstra renkler ilede gümüş, altın yaldızlı olarak basılabilir.
Kutu Üretimi - Karton Kutu İmalatı
Kutu Üretimi - Karton Kutu Üretimi

Karton Kutu Üretimi


Karton Kutu; kutular dalga cinslerine göre isimlendirilirler tek dalgadan oluşmuş mukavvalardan üretilmiş kutulara incelik ve kalıklarından ötürü (E, B ve C Dalga Koli), diğerine ise Çift Dalga Koli (B+C Dalga veya Dopel Kutu) diye isimler verilmiştir.
Kutu Üretimi - Kesimli Kutu Üretimi

Kesimli Kutu Üretimi


Kesimli Kutu; Kesimli kutular genelde tek dalga olarak üretilirler, bunlar sırayla E Dalga, B Dalga ve C Dalga cinsi mukavvalardan üretilirler. Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda verilen siparişler üzerine üretilir.
Kutu Üretimi - Mikro Kutu Üretimi

Mikro Kutu Üretimi


Mikro Kutu; Mikro dalga kutular mikro dalga dediğimiz E Dalga cinsi oluklu mukavva cinsinden mukavvalar ile üretilirler, Mikro dalga mukavva dalga cinsi olarak en ince dalga cinsini temsil etmektedir.
Kutu Üretimi - Kraft Kutu Üretimi

Kraft Kutu Üretimi


Kraft Kutu; Kraft kutular kendisinden kapaklı olan ve içindeki ürünün taşınırken zarar görmesini engellemek için geliştirilmiş kutulara verilen isimdir. Kraft Kutular için bize ulaşın.
Kutu Üretimi - Ofset Baskılı Kutu Üretimi

Ofset Baskılı Kutu Üretimi


Ofset Baskılı Kutu; Baskılı, baskısız, desenli ve desensiz ofset baskılı kutu modellerin imalatını yapmaktayız. Firma ürünlerinize özel logo baskılı, desenli mukavva kutular üretiyoruz.
Kutu Üretimi - Ofset Baskılı Kraft Kutu Üretimi

Ofset Baskılı Kraft Kutu


Ofset Baskılı Kraft Kutu; Baskılı Kraft Kutu Kaliteli karton kutu ve karton koli çeşitlerimiz ile firmalara baskılı ya da baskısız ambalaj koli üretimi yapmaktayız. Baskılı kraft kutular için bize ulaşın.