Ulus Ambalaj

TSE Standartlarında Koli Üretimi

Ulus Ambalaj olarak dilediğiniz ebat, ölçüde ve adet'te koli taleplerinizi karşılayıp en kısa süreti üretimini gerçekleştiyoruz.
Ulus Ambalaj; Koli standart ve standart dışı koli üretimi ile ihtiyacınıza cevap verecek nitelik ve niceliklerde, hızlı, kaliteli ve ekonomik şartlarda talep ettiğiniz her özellikte koliyi üretip, ihtiyac anınızda size ulaştırmak konusunda iddialı ve sektöründe profesyonel çözüm ortağıdır.
TSE standartlarında ürettiğimiz kolilerin teknik özelliklerini bize bildirerek, size uygun olan ürünün üretimine başlayabiliriz.
koli nedir koli çeşitleri koli özellikleri
Koli Grubu, İnce Dalga Koli Üretimi

İnce Dalga Koli Üretimi


İnce Dalga Koli Üretimi; B Dalga Koli, yada diğer adıyla ince dalga koli 3 adet kağıdın birbirine lamine edilmesi ile üretilen oluklu mukavva levhalardan oluşan mukavvalardan üretilmiştir.
Koli Grubu, İri Dalga Koli Üretimi

İri Dalga Koli Üretimi


İri Dalga Koli Üretimi; C Dalga Koli, veya diğer adıyla iri dalga koli 3 adet kağıdın birbirine lamine edilmesi ile üretilen oluklu mukavva levhalardan oluşan mukavvalardan üretilmiştir.
Koli Grubu, Kraft Koli Üretimi

Kraft Koli Üretimi


Kraft Koli; Dayanaklı ve sağlam olması nedeniyle tercih edilmektedir. Kraft kağıtların birleştirilmesi ile oluşan kraft koliler, özellikle taşımacılık işlemlerinde kullanılmaktadır.
Koli Grubu, Karton Koli Üretimi

Karton Koli Üretimi


Karton Koli; Koli kullanımı kişilerin bir yerden bir yere taşınması ya da bütün lojistik işleri için gerekli olan durumlarda taşınma için kullanılan koli çeşitleridir.
Koli Grubu, Klasör-Arşiv Koli Üretimi

Klasör-Arşiv Koli Üretimi


Klasör-Arşiv Koli Üretimi; Klasör kolisi diye bilinen koli; Arşiv, Evrak, Dosya veya Sgk kolisinden pek farksız bir koli değildir, müşterinin isteğine göre SGK kolisi de bir Klasör kolisi olarak kullanılabilir,
Koli Grubu, Evrak Kolisi Üretimi

Evrak Kolisi Üretimi


Evrak Kolisi Üretimi; Evrak kolisi diye tabir edilen koli; klasör, dosya veya Sgk kolisinden pek farksız değildir, müşterinin isteğine göre Sgk kolisi de bir evrak kolisi olarak kullanılabilir.
Koli Grubu, Seperatörlü Koli Üretimi

Seperatörlü Koli Üretimi


Seperatörlü Koli Üretimi; Seperatörlü kolinin standart koliden tek farkı, içine konulacak malzemeyi krıılmalara ve çarpmalara karşı koruyan ara bölmelerin olmasından kaynaklanır.
Koli Grubu, Standart Koli Üretimi

Standart Koli Üretimi


Standart Koli Üretimi; Standart kolinin bütün kapakları aynı boydadır, dış kapakları kutunun ortasında birleşir, iç kapakları arasında kalan mesafe kutu en – boy ortasına bağlı olarak değişir.
Koli Grubu, Tam Kapak Koli Üretimi

Tam Kapak Koli Üretimi


Tam Kapak Koli; Tam kapaklı koli, koli dış kapaklarının tam olarak üst üste bindirildiği gibi kullanılan bir koli tipidir, bu tip koliler çökmeye karşı daha dayanıklı kolilerdir.
Koli Grubu, Taşınma Kolisi Üretimi

Taşınma Kolisi Üretimi


Taşınma Kolisi; Ev, Ofis taşımacılığında ve çeşitlik yük taşımalarınad kullanılan en önemli koli modelidir. Küçük, büyük farklı boylarda üretimi yapılmaktadır.
Tekstil & Giyim Kolisi

Tekstil & Giyim Kolisi


Tekstil & Giyim Kolisi; Tekstil kolisi diye tabir etmiş olduğumuz koliler genellikle çift dalga diye ifade ettiğimiz oluklu mukavva cinsinden mukavva ile üretilmektedirler.
Tripleks Koli Üretimi

Tripleks Koli Üretimi


Tripleks Koli; Triplex, yani 1 adet İç + 1 adet Dış + 2 adet ara ve üç adet ondüle olmak üzere, toplam yedi kat kağıdın birbirine yapıştırılması ile üç dalga oluklu mukavva yani Triplex elde edilir.
Koli Grubu, Ofset Baskılı Karton Koli Üretimi

Baskılı Koli Üretimi


Baskılı Koli; Firmamız baskılı karton koli üretiminde size yardımcı oluyor.. Firmanıza özel logo baskılı karton koli toptan üretimi hemen bize ulaşın. Çözüm ortağınız olalım.