Ulus Ambalaj

Ulus Ambalaj Kimdir?

1987 Yılından günümüze iş dünyasına ürün ve hizmetlerimizi sunmaktayız. Bünyemizde bulunan Grafik tasarım birimi ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda grafik tasarım yapmaktayız. Şirketinize özgü Koli Kutu, Karton Çanta çalışmaları markanıza yönelik reklam çalışmalarına maliyeti düşük ve etkili sonuçlar doğuracak çözümler üretmeye çalışmaktayız. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile ürün ve hizmetlerimizi güler yüzle sunmaktayız.

Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, her türlü kağıt ve baskı malzemesini, yüksek miktarlarda ve saklama koşullarının optimum olduğu malzeme deposunda stoklayarak, müşterilerinin taleplerini anında karşılıyoruz. Kağıt sektörün önde gelen firması olarak piyasa göre en iyi fiyat ve kaliteyi sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

ulus ambalaj kutu koli üretici firması hakkında

Üretimde Çözüm Odaklı

Üretmiş olduğumuz kutulardan perakende veya toptan temin edebileceğiniz gibi kendinize özel logo baskılı veya baskısız, istediğiniz boy, renk ve kalitede kutu da yaptırabilirsiniz.

Tam Kapasite Üretim

Mevcut makina parkı ile her türlü koli, kutu ihtiyacınızı karşılayabilecek durumda olan tesislerimiz bulunmaktadır.. Sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip eden firmamız, mevcut makina parkını sürekli geliştirmektedir.

Kalite Yönetim Sistemi

- Performans iyileştirmesi
- Riskin etkili şekilde yönetimi
- Müşterilerimiz için üretilen ürün veya sağlanan hizmetin kalite güvencesi
- Olanaklar konusunda bir kültür uygulama esası